آدیش و کارمندش

امروز می خواهیم دوباره راجع به شرکت آدیش جنوبی صحبت کنیم و اگر یادتون باشه کارکنان آدیش جزو معترضانی بودند که اوایل امسال برای حق و حقوقشون دست به اعتصاب زدند که طبق معمول یا دستگیر شدند یا اخراج.

مدارکی که در پايین می بینید مربوط به دادگاه آدیش و یکی از کارمندان سابقشه که تا زمانیکه این آقا آدیش رو به دادگاه نکشوند، آدیش حاضر به پرداخت حق و حقوقش نشد، البته ما مدرکی پیدا نکردیم که دال بر این باشه که آدیش پول این آقا رو داده و فقط امیدواریم که این بنده خدا به حقش رسیده باشه.

تو مدارک پایین می بینید که اینا اول میرن پیش مرجع حل اختلاف که آدیش رو محکوم به پرداخت حق و حقوق این کارمند می کنه ولی نه تنها آدیش این رای رو قبول نمی کنه بلکه تازه از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی عسلویه شکایت می کنه که پرداخت مبلغ تعیین شده باعث “خسارت به آدیش” میشه و خواهان توقف حکم اجرایی میشه تا پرونده بره دادگاه بالاتر و در آخر هم خوشبختانه آدیش بازنده از این میدون بیرون میاد. از قدیم هم گفتن مشت نمونه خرواره.

آدیش حاضر به پرداخت حق و حقوق کارمند خودش نیست ولی تو پست های قبل دیدین که آدیش چه پول هایی رو خیلی راحت به دلال های خارجیش و کاسبان تحریم میده.

اگه شما هم جزو دسته ای هستین که آدیش حقشون رو خورده می تونید برای ما بفرستید و ما تو پست های بعدی افشا خواهیم کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized