بنیاد دزدی از مستضعفان

بختک برگشته با یه هک دیگه !

ظاهرا چند روز پیش روز جهانی مستضعفان بوده تعیین شده توسط یه مشت ملا. رهبر بز انقلاب تو یکی از سخنرانی های هزیونیش، ببخشید منظورمون هیجانیش بود، گفته عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود نداره. مشکل از اونجا شروع شد که این رهبر فرهیخته انقلاب نمیگه آقا اول با محرومین و مستضعفان مملکت خودتون شروع کنید و بعد برین کمک اره و اوره و شمسی کوره از جمله برادران عراقی، سوریه ای و لبنانی. از اونجایی که بنیاد مستضعفان همه کاری می کنه به غیر از کاری که باید بکنه، این دفعه گروه بختک رفت سراغ این بنیاد به درد نخور فاسد. مثل همیشه ما کنترل تمام سیستم هاشون رو در اختیار گرفتیم و هر چی که میتونستیم رو پاک کردیم از جمله بکاپ هاشون.

کمک کردن به گروههای تروریستی و دستور دادن به بسیج برای کشتن مردم بدون دسترسی به سیستم هاتون باید سخت باشه!

حتما تا الان شنیدید که پرویز فتاح به خاطرعملکرد و مدیریت بالاش در این بنیاد به ریاست ستاد اجرایی فرمان امام منتصب شد، به زبان غیر آخوندی این یعنی چون جای دیگه ای نبوده که ایشون برینه توش مجبور شدن از یه آشغالدونی به یه آشغالدونی دیگه منتقلش کنن. از کارای با ارزش آقای فتاح می تونیم به پروژه های بازسازی و خونه سازی درسوریه، کنسرسیوم زنجیره حمل و نقل کالا از چین، قرارداد حمل و نقل ترانزیت لجستیک و گردشگری با روسیه، هزینه کردن بیست و سه میلیارد تومن برای مراسم اربعین، فرستادن انواع دام به سوریه و لبنان و پاداش های ۲۰ هزار دلاری برای پرسنل و مدیران اعزامی، کشت فراسرزمینی در برزیل و خرید واگن های از رده خارج شده آلمانی اشاره کنیم.

نامه اولی این پایین از مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفان به سازمان صنایع دفاع زده شده، تو این نامه وحید کمرروستا (فرمانده مقاومت بسیج) برای برگزاری دوره های آموزشی استفاده از سلاح سبک برای دو گروه ۴۸ نفره درخواست اختصاص سالن تیراندازی میکنه. نامه آخر هم مربوط به مسابقات تیراندازی برای بسیجه. بعد وقتی تو تظاهرات جوجه بسیجی ها به مردم شلیک می کردن، می گفتن بسیج که اصلا اسلحه نداره و اونایی که شلیک می کنن از خود مردمن. دروغ که خناق نمیاره. تازه این آقای کمر روستا در سال ۱۴۰۰، ماهی ۱۷ میلیون تومن حقوق میگرفته.

در جریان آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو میزان تقصیر بنیاد ۲/۱۶ درصد اعلام شد!! به این نامه ها نگاه کنین یکی برای ناامنی وحشتناک تله کابین نمک آبروده، یکی اخطارهای متعدد سازمان آتش نشانی برای ناامنی هتل اتقلاب پارسیان، یکی هم میگه آتش سوزی کارخانه سیمان هگمتان تقصیر حیوونهایی بوده که سیم ها رو جویدن. پس بدونین که اگه تو آینده یه اتفاقی افتاد بنیاد مستضعفان اصلا اطلاعی نداشته.

ظاهرا ساختمان آلومینیوم هم که بالاش سامانه پدافند هوایی و مهمات وجود داره در وضعیت خوبی نیست و کسی هم کاری نداره.

آقای فتاح اینقدر دلسوز مردم تهران بوده که برای ایجاد و برقراری امنیت با درخواست قرارگاه ثارالله سپاه برای نصب دکل های مخابراتی بالای ساختمان پلاسکو و ساختمان اصلی بنیاد موافقت کرده که سپاه راحت بتونه از طریق موقعیت یابی تلفن های همراه و موقعیت یابی نیروهای خودی و سوژه ها مواظب مردم باشه !!

بعد از اینکه برادران نیروی انتظامی مردم رو حسابی زدن و دستگیر کردن، فرمانده نیروی انتظامی تهران نامه میزنه به فتاح که برای غنی سازی اوقات فراغت ارزشی های عزیز برنامه بچینه. مگه اینا که همش تو خیابون ولن پاچه مردم رو بگیرن وقت آزاد هم دارن! بعدشم اگه ریگی به کفشتون نیست چرا نامه به این سادگی باید “خیلی محرمانه” طبقه بندی بشه.

به کلیه دستگاه های اجرایی: خواهشا پول هایی رو که از ایران دزدیدین و بردین ایتالیا برشون گردونین. دولت ایتالیا داره همش رو ضبط میکنه. بعد چهل و چهار ساله دارن روضه میخونن که شاه اموال ملت رو دزدید و با خودش برد.

آیا میدونستید تو سال ۱۴۰۰ شرکت بهنوش ۷۴۴۹۲ کیلوگرم مواد تاریخ مصرف گذشته مثل عسل، کنستاره آلو ، انار و آلبالو داشته…یکی دو سال هم نه پنج سال…نگه داشته بودن برا روز مبادا.

چرا وزارت کشور باید گردان جدید یگان ویژه کرمان رو تو کارخانه نساجی بنیاد جاسازی کنه اونم به مدت ۵ سال!

تو دورانی که مردم به خاطر تحریم ها به داروهای مهم دسترسی ندارن، ستاد مقابله با تحربم میاد به شرکت کشتیرانی و ملی نفتکش ایران و بقیه میگه به منظور بی اثر نمودن تحریم ها میتونن برن شرکت های جدید (پوششی) تاسیس کنن، شناور ها رو بزنن به اسم اون شرکت ها و بعدم از پرچم مصلحتی استفاده کنن، تازه از مالیات نقل و انتقال هم مستثنی میشن. نامه اولی این پایین جواب فتاح به شمخانی بوده که توش گفته نه تنها شرکت حفاری شمال الان داره زیر پوشش یه شرکت تازه تاسیس شده تو امارات متحده عربی فعالیت میکنه، بلکه اسم دکلش رو هم عوض کرده و اگه اجازه بدین میخواد اسم و پرچم ایران رو پاک کنه از رو دکل به جاش بزنه پاناما.

هیچ وقت به اون مغزهای اندازه نخودتون رسید که اگه از این کثافت کاری ها کمتر کنین کمتر تحریم میشیم و مردم دسترسی به داروهای مورد نیازشون رو پیدا میکنن؟

اینم از اختلاصات شرکت ایرانسل

اینم لینک فایل ها

https://www.bakhtak1402.net/duibio38v

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized